HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en büyük klasör üreticisi olan firmamız 1972 yılında klasör mekanizması üretimiyle kırtasiye sektörüne ilk adımını atmıştır. Üretimini ve tecrübesini sektörün ihtiyaç ve talebi doğrultusunda 1989 yılında büro klasörü üretimine doğru yönlendirmiştir.

İlk yıllarda yıllık 600.000 adet üretim kapasitesiyle faaliyet gösteren firmamız ilerleyen yıllarda teknolojik gelişmeleri takip etmeye devam etmiştir. 13.000 m2 lik yeni fabrikasında, 80 çalışanı ve otomasyon ve markalaşmaya yaptığı yatırımlar ile üretim kapasitesini yıllık en az 22.000.000 adede yükseltmiştir.

Firmamız başarısını nitelikli ham madde, ileri teknoloji, uzman çalışanları ve profesyonel yönetim şekline borçludur. Kalitenin ilk adımı aslında, kalite ve başarısını dünya çapında ispatlamış firmalarla iş birliği içinde bulunmaktır.

Firmamız üretmekte olduğu büro klasörü, halkalı klasör, sekreterlik bloğu ürünlerinin tedarikinde yüksek kalite, yüksek tirajlı üretim, zamanında teslimat ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Ürünlerimiz tüm dünyaya sorunsuz olarak ihraç edilmektedir.

Üretim portföyünde standart büro klasörlerinin yanı sıra 2 halkalı, 4 halkalı büro ve öğrenci klasörleri, kapaklı ve kapaksız sekreterlik blokları ile özel klasörlerin de üretimi bulunmaktadır. Firmamız her zaman yüksek kalitede ürün, hızlı sevkiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Üretim parkurlarımız, ebatlama, sıvama, etiketleme, montaj ve paketleme olmak üzere beş ana bölümden meydana gelmektedir. Klasör üretiminin her aşamasında otomasyon sistemleri ile yüksek tirajlı üretim sağlanmaktadır. Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile sektör ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmaktayız.

Çevre, sağlık ve insani konulardaki sorumluluklarında kayıpları en aza indirgemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Müşterilerin marka tercihindeki ana etkenin, sağlık ve güvenliğe verilen değer olduğunun farkındayız. Ürünlerimiz Fitalat, Toksik Elementler veya Kadmiyum gibi zararlı maddeler içermez. Her yıl düzenli olarak kullanıcılarımız için zararlı olmayacağından emin olmak için, ürünlerimizi testlere gönderiyoruz.

Alemdar Plastik ve Kırtasiye A. Ş. Yirmi yılı aşkın tecrübe, üretim kalitesi ve ihracattaki başarılı çalışmalarıyla ile, Türkiye’nin üretim ve kalite gücünü en iyi şekilde temsil etmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan üretim anlayişi ile üretim teknolojilerini takip ederek ve ürünlerinde uygulayarak doğaya, çevremize ve insanliğa duyarli satiş öncesi ve sonrasi müşterileri memnuniyetini ilke edinerek başarisini çalişanlarinin ve müşterilerinin desteği ve azminden alarak yurt içi ve yurt dişi pazarlarda sürekli büyüyerek, sektöründe lider bir şirket olmaktir.

Havayolu Taşımacılığı

İş Güvenliği Emniyet Kemeri